O mnie

Od najmłodszych lat bawiłem się słowem, które zazwyczaj zamieniało się w żart, opowieść i dobrą historię. Jak to się zaczęło ? zapraszam do lektury

Radio

Pierwsze poważne medialne doświadczenie, to rok 1997. W wieku 16 lat zostałem korespondentem Radia ReJa ze Szczecinka. Relacjonowałem dla nich wydarzenia związane z powodzią we Wrocławiu. Już wtedy moim narzędziem pracy stał się telefon. Kolejną stacją, z którą współpracowałem, było Radio BRW ze Szczawna Zdroju czy Radio Frem ze Zgorzelca dla których przygotowywałem korespondencje z regionu Zagłębia Miedziowego.

Po ukończeniu szkoły średniej wiedziałem, że dziennikarstwo, a zwłaszcza radio, to jest to, co chcę w życiu robić. W czasie studiów rozpocząłem pracę w Radiu Kolor Złote Przeboje we Wrocławiu, a po praktykach studenckich zdecydowałem się kontynuować radiową przygodę, tym razem w Radio Aplauz Wrocław, gdzie oprócz reporterskich obowiązków otrzymałem własny program o nazwie: „Ale numer”. To były początki radiowych wkrętów.

Chcąc się radiowo rozwijać, podjąłem pracę w sieci Radia Złote Przeboje, gdzie przez 7 lat prowadziłem autorski program 'Niezły numer’, emitowany we wszystkich stacjach należących do sieci.

Jednak nic nie trwa wiecznie i w roku 2011 los skierował mnie do Radia ZET, gdzie do dziś kontynuuję swoją przygodę z mikrofonem, realizując najpopularniejszy radiowy program: Nosel Wkręca, który bazuje na telefonicznych żartach nie tylko osób prywatnych ale i celebrytów. Dodatkowo jestem „szalonym wysłannikiem” Radia ZET na niestandardowe akcje.

Telewizja

Widzowie telewizji Polsat czy TVP2 kojarzą mnie z licznych programów rozrywkowych czy koncertów (Przebojowe Lato Polsatu i Radia ZET, Lato ZET i Dwójki, Sylwester z Dwójką) plenerowych gdzie jako współprowadzący dbałem o dobry humor publiczności przed sceną jak i telewizorem.

Miłośnicy zwierząt, kojarzą mnie z telewizyjnego cyklu „Przygarnij mnie”, który był częścią szeroko zakrojonej kampanii na rzecz odpowiedzialnej adopcji bezdomnych zwierząt i propagowania wiedzy na temat zasad prawidłowej opieki nad czworonogami.